• تماس با ما: 09126631527
  • ایمیل به ما: info@arasplast.com
  • ساعت کاری: 8:00 تا 18:00

 

نفوذگر بتن

نفوذگر بتن

نفوذگر بتن

پودر نفوذگر بتن تیوا آخرین پدیده در زمینه آب بندی سازه های بتنی می باشد. به صورت پودری بوده که با آب مخلوط می شود و به صورت رنگ غلیظی در می آید و از آن برای آب بندی مخازن بتنی، استخرها، اسکله ها، برج های خنک کننده و غیره استفاده می کنند.

موارد مصرف

 آب بندی منابع بتنی، استخرها، برج های خنک کننده، لوله های بتنی آب و فاضلاب و غیره

 به عنوان پوشش بر روی سازه های بتنی که در معرض خوردگی شیمیایی قرار دارند.

مزایا پودر نفوذگر بتن

 با توجه به عملکرد نفوذی TW312 به دلیل پر شدن خلل و فرج سازه بتنی با انجام پروسه کریستالیزاسیون TW312 ، سازه بتنی، نفوذ ناپذیر می شود.

 از آنجایی که TW312 در محدوده PH=3-11 مقاوم می باشد، استفاده از آن برای حفاظت سطوح بتنی که در معرض خوردگی شیمیایی قرار دارند مانند لوله های آب و فاضلاب، سازه های مجاور سواحل دریاها و غیره بسیار موثر است.

 به دلیل قابلیت تشکیل دوباره کریستال ها،از نفوذ احتمالی آب به درون سازه، جلوگیری میکند و به همین دلیل در سازه های بتنی ریسک خوردگی آرماتور به دلیل خشک بودن درون بتن، به حداقل می رسد.

میزان مصرف:

مقدار مصرف پودر نفوذگر بتن در حدود ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ گرم در متر مربع می باشد که بستگی به میزان زبری و صافی سطح دارد.

روش مصرف:

پودر TW312 را با نسبت زیر با آب مخلوط کرده و مصرف می شود: ۲ حجم آب + ۵ حجم TW312 ، توصیه می شود با کمک دریل های مکانیکی که دارای پروانه هستند، مواد را با هم مخلوط کنید. روش مصرف به دو صورت است،یکی با استفاده از فرچه نقاشی و دیگری با استفاده از اسپری با نازل مناسب ( ۴۰۰ میکرونی)

آماده سازی سطح:

قبل از اجرای پودر نفوذگر بتن در مرحله اول سطح می بایستی کاملاً عاری ازهرگونه قطعات سست و گرد و غبار و آلودگی نفتی و روغنی باشد.

در مرحله آخر سطح با استفاده از واترجت کاملاًا شسته شود تا حدی که از اشباع شدن عمق سازه از آب اطمینان حاصل شود.

مشخصات فنی

نوع: پودری

رنگ: خاکستری

وزن مخصوص: ۱/۵ gr/cm3

PH: مقاوم در محدوده ی ۳ و ۱۱

نیروی چسبندگی: ۲۵۰ psi

شرایط و مدت نگهداری: در بسته بندی اولیه دربسته به دور از سرما و

گرما و رطوبت به مدت یکسال

بسته بندی: در کیسه های ۲۰ و ۲۵ کیلویی

نکات ایمنی:

همانند سایر مواد شیمیایی، پودر نفوذگر بتن هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

ارس پلاست

ارس پلاست | تولید کننده انواع اسپیسرهای پلاستیکی آرماتور ، صلیب کاشی و قطعات کاشیکاری ، انواع واتراستاپ های پی وی سی ، انواع مواد شیمیایی بتن و ...

ساعتهای کاری

شنبه تا پنج شنبه
9:00 صبح تا 18:00 شب
پنج شنبه
9:00 صبح تا 16:00شب
جمعه
تعطیل